O mnie

Adwokat Mateusz Pieczka działa na rynku usług prawniczych od 2007 roku. Jest aboslwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aplikację adwokacką odbył w Krakowskiej Izbie Adwokackiej pod patronatem adwokata Jana Kuklewicza.

Kancelaria świadczy usługi prawnicze z zakresu prawa karnego, gospodarczego oraz cywilnego. Adwokat Mateusz Pieczka specjalizuje się w sprawach gospodarczych, rodzinnych, karnych, związanych z błędami w sztuce medycznej, a także w prawie nowych technologii i branży IT. Dzięki współpracy z prawnikami działającymi na terenie Warszawy i Krakowa Kancelaria adwokata Mateusza Pieczki gwarantuje swoim klientom rzetelną i kompelksową obsługe prawną w każdej dziedzinie prawa, w szczególności zaś w zakresie prawa gospodarczego i cywilnego.

Kancelaria Adwokacka ma siedzibę w Krakowie, przy ul. Św. Wawrzyńca 39/2. Adwokat Mateusz Pieczka przyjmuje także w Oświęcimiu, przy placu Tadeusza Kościuszki 14, gdzie mieści się filia Kancelarii.

Mateusz Pieczka jest również wykładowcą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Oswięcimiu im. rtm. Witolda Pileckiego, gdzie prowadzi zajęcia z prawa cywilnego i gospodarczego.

536 356 300

Zadzwoń! Całodobowa pomoc prawna, konsultacje, porady Telefon - 536 356 300